Nohejbalové turnaje 2018

Pátek 6.7. - noční nohejbalový turnaj trojic - 18.ročník

V pátek 6.července uspořádala Tělovýchovná jednota Sokol Semechnice již 18.ročník nočního nohejbalového turnaje neregistrovaných trojic. Při prezenci se přihlásilo celkem 10 týmů. Pořadatelé zvolili systém každý s každým na dva hrané sety  a v nadstavbové části se hrály pouze dva zápasy o celkové umístění na 1. – 4.místě. Celkovým vítězem se stalo domácí mužstvo Semechnice X ( Černík V., Černík M., Žid Lukáš, Chalupný J.), které porazilo ve finále Jedličkův ústav 2:1. Další pořadí turnaje: 3. Mokrý bandyti, 4. Smíšené zboží, 5. Sedláci, 6. Válec Otovice, 7. Sršni, 8. Tutleky, 9. Malá dává a 10. Valdagang

Semechnice-x

1. místo: Semechnice X (Chalupný Jiří, Černík Martin, Černík Vladislav, Žid Lukáš)

Jedlickuv-ustav

2. místo: Jedličkův ústav

Mokry-bandyti

3. místo: Mokrý Bandyti

Sobota 1.9. - nohejbalový turnaj trojic GRAND PRIX Semechnice - 30.ročník

Na posvícenskou sobotu 1.září uspořádala TJ Sokol Semechnice jubilejní 30.ročník nohejbalového turnaje GRAND PRIX Semechnice. Vlivem nepříznivého počasí se tentokrát k prezenci dostavilo pouze 7 týmů. Turnaj se hrál systémem každý s každým v základní části, poté vítěz základní části postupoval do semifinále a zbylých 6 týmů bylo nasazeno podle pořadí do čtvrtfinále. I přes dešťové přeháňky byl k vidění výborný nohejbal a všichni předvedli kvalitní sportovní výkon. Pohár za 3.místo si po vyrovnaném boji odnesl domácí tým Semechnice X, bramborová medaile připadla na tým Fronta na pivo. V napínavém finále se utkaly týmy Ruce v bok a Šmajda tým. Putovní pohár pro vítěze si nakonec zaslouženě vybojoval domácí tým Ruce v bok. Pořadí turnaje: 1. Ruce v bok (Lukáš Žid, Tomáš Rejchrt, Václav Frýda), 2. Šmajda tým (Tláskal Petr, Pfeifer Sláva, Šnajdr Martin), 3. Semechnice X (Žid Pavel, Černík Martin, Chalupný Jiří), 4. Fronta na pivo, 5. Bolavá noha, 6. Smíšené zboží, 7. Sedláci.

1.místo: Ruce v bok (Lukáš Žid, Václav Frýda, Tomáš Rejchrt)

2.místo:  Šmajda tým (Pfeifer Sláva, Šnajdr Martin, Tláskal Petr)

3.místo: Semechnice X (Žid Pavel, Chalupný Jiří, Černík Martin)

GRAND PRIX Semechnice - 30.ročník